Drodzy Goście!

Góry to nasz dom i nasze serce. Dlatego budując dom na Podhalu postanowiliśmy udostępnić go naszym gościom. Villa Tatrica jest firmą rodzinną. Zależy nam na tym żebyście zobaczyli Tatry naszymi oczami - piękno i ciszę Kościeliska, z jednoczesną bliskością atrakcji turystycznych, wschodzące nad górami słońca, śnieg w Tatrach w kwietniu kiedy my, tu na dole, już zdejmujemy kurtki i czapki. Z okien apartamentów, tak jak z naszej kuchni, widać tą zapierającą dech w piersi panoramę. Zależy nam by nasz dom stał się miejscem cudownie spędzonych chwil, bliskości natury, klimatu Podhala - miejscem gdzie chce się wracać. Jak do domu.
Serdecznie zapraszamy!

Villa Tatrica posiada 7 komfortowo wyposażonych apartamentów o powierzchni od 39m2 do 50m2. We wszystkich apartamentach do Waszej dyspozycji balkony z pięknym widokiem na Tatry Zachodnie, Giewont i Czerwone Wierchy.

W całym budynku działa sieć WI-FI. Trawnik przed obiektem przeznaczony jest na strefę wypoczynku dla dorosłych i zabawy dla naszych najmłodszych gości. Dzieci mogą tu skorzystać ze zjeżdżalni, huśtawki oraz piaskownicy. Dysponujemy 7 miejscami parkingowymi.

Villa Tatrica